Season Fixture

Season 
Grade 
Ladder
Download the association PDF fixture/handbook
Date/time Home Team   Away Team Venue MS Full
Results
Round 1
6 Oct 18 12:30PM Shoalhaven Ex-Servicemens   def by   Bomaderry Hayden Drexel Oval Official result
6 Oct 18 12:30PM North Nowra Cambewarra   drew   Berry-Shoalhaven Heads Bernie Reagan Sports Ground (Oval 1 - Turf) Official result
6 Oct 18 12:30PM Ulladulla United   def by   Bay & Basin Lighthouse Oval (Lighthouse Oval - Oval #1) Official result
6 Oct 18 12:30PM Sussex Inlet   def   Batemans Bay Thompson St Sports Complex Official result
Round 2
13 Oct 18 12:30PM Berry-Shoalhaven Heads   def   Batemans Bay Berry Sports Complex (Berry Sports Complex - Oval #1) Official result
13 Oct 18 12:30PM Shoalhaven Ex-Servicemens   def   North Nowra Cambewarra Hayden Drexel Oval Official result
13 Oct 18 12:30PM Ulladulla United   def by   Sussex Inlet Lighthouse Oval (Lighthouse Oval - Oval #1) Official result
13 Oct 18 12:30PM Bay & Basin   drew   Bomaderry Sanctuary Point Oval Official result
Round 3
20 Oct 18 1:30PM Bomaderry   drew   Sussex Inlet Bomaderry Oval Official result
20 Oct 18 1:30PM Bay & Basin   drew   North Nowra Cambewarra Sanctuary Point Oval Official result
20 Oct 18 1:30PM Shoalhaven Ex-Servicemens   drew   Berry-Shoalhaven Heads Hayden Drexel Oval Official result
20 Oct 18 1:30PM Batemans Bay   drew   Ulladulla United Hanging Rock (Turf) Official result
Round 4
27 Oct 18 1:30PM Berry-Shoalhaven Heads   def   Ulladulla United Berry Sports Complex (Berry Sports Complex - Oval #1) Official result
27 Oct 18 1:30PM Bay & Basin   def by   Shoalhaven Ex-Servicemens Sanctuary Point Oval Official result
27 Oct 18 1:30PM Sussex Inlet   def   North Nowra Cambewarra Thompson St Sports Complex Official result
27 Oct 18 1:30PM Batemans Bay   def   Bomaderry Hanging Rock (Turf) Official result
Round 5
3 Nov 18 1:30PM Bomaderry   def by   Ulladulla United Bomaderry Oval Official result
3 Nov 18 1:30PM Batemans Bay   def by   North Nowra Cambewarra Hanging Rock (Turf) Official result
3 Nov 18 1:30PM Sussex Inlet   def   Shoalhaven Ex-Servicemens Thompson St Sports Complex Official result
3 Nov 18 1:30PM Bay & Basin   def   Berry-Shoalhaven Heads Sanctuary Point Oval Official result
Round 6
10 Nov 18 1:30PM Bomaderry   def by   Berry-Shoalhaven Heads Bomaderry Oval Official result
10 Nov 18 1:30PM Batemans Bay   def   Shoalhaven Ex-Servicemens Hanging Rock (Turf) Official result
10 Nov 18 1:30PM North Nowra Cambewarra   def by   Ulladulla United Bernie Reagan Sports Ground (Oval 1 - Turf) Official result
10 Nov 18 1:30PM Sussex Inlet   def by   Bay & Basin Thompson St Sports Complex Official result
Round 7
17 Nov 18 1:30PM Bomaderry   def by   North Nowra Cambewarra Bomaderry Oval Official result
17 Nov 18 1:30PM Sussex Inlet   def   Berry-Shoalhaven Heads Thompson St Sports Complex Official result
17 Nov 18 1:30PM Ulladulla United   def by   Shoalhaven Ex-Servicemens Lighthouse Oval (Lighthouse Oval - Oval #1) Official result
17 Nov 18 1:30PM Batemans Bay   def by   Bay & Basin Hanging Rock (Turf) Official result
Round 8
24 Nov 18 1:30PM, 1 Dec 18 1:30PM North Nowra Cambewarra   def by   Berry-Shoalhaven Heads Bernie Reagan Sports Ground (Oval 1 - Turf) Final result entered, no confirmation
24 Nov 18 1:30PM, 1 Dec 18 1:30PM Bomaderry   def by   Shoalhaven Ex-Servicemens Bomaderry Oval Final result entered, no confirmation
24 Nov 18 1:30PM, 1 Dec 18 1:30PM Batemans Bay   def   Sussex Inlet Hanging Rock (Turf) Final result entered, no confirmation
24 Nov 18 1:30PM, 1 Dec 18 1:30PM Bay & Basin   tied   Ulladulla United Lighthouse Oval (Lighthouse Oval - Oval #1) Final result entered, no confirmation
Round 9
8 Dec 18 1:30PM, 15 Dec 18 1:30PM Bomaderry   v   Bay & Basin Bomaderry Oval Progress result entered
8 Dec 18 1:30PM, 15 Dec 18 1:30PM Shoalhaven Ex-Servicemens   v   North Nowra Cambewarra Hayden Drexel Oval Progress result entered
8 Dec 18 1:30PM, 15 Dec 18 1:30PM Sussex Inlet   v   Ulladulla United Thompson St Sports Complex Progress result entered
8 Dec 18 1:30PM, 15 Dec 18 1:30PM Batemans Bay   v   Berry-Shoalhaven Heads Hanging Rock (Turf) Progress result entered
Round 10
12 Jan 19 1:30PM, 19 Jan 19 1:30PM Berry-Shoalhaven Heads   v   Shoalhaven Ex-Servicemens Berry Sports Complex (Berry Sports Complex - Oval #1)  
12 Jan 19 1:30PM, 19 Jan 19 1:30PM Sussex Inlet   v   Bomaderry Thompson St Sports Complex  
12 Jan 19 1:30PM, 19 Jan 19 1:30PM Bay & Basin   v   North Nowra Cambewarra Sanctuary Point Oval  
12 Jan 19 1:30PM, 19 Jan 19 1:30PM Batemans Bay   v   Ulladulla United Hanging Rock (Turf)  
Round 11
26 Jan 19 1:30PM, 2 Feb 19 1:30PM Bomaderry   v   Batemans Bay Bomaderry Oval  
26 Jan 19 1:30PM, 2 Feb 19 1:30PM North Nowra Cambewarra   v   Sussex Inlet Bernie Reagan Sports Ground (Oval 1 - Turf)  
26 Jan 19 1:30PM, 2 Feb 19 1:30PM Ulladulla United   v   Berry-Shoalhaven Heads Lighthouse Oval (Lighthouse Oval - Oval #1)  
26 Jan 19 1:30PM, 2 Feb 19 1:30PM Bay & Basin   v   Shoalhaven Ex-Servicemens Sanctuary Point Oval  
Round 12
9 Feb 19 1:30PM, 16 Feb 19 1:30PM Bay & Basin   v   Berry-Shoalhaven Heads Sanctuary Point Oval  
9 Feb 19 1:30PM, 16 Feb 19 1:30PM Shoalhaven Ex-Servicemens   v   Sussex Inlet Hayden Drexel Oval  
9 Feb 19 1:30PM, 16 Feb 19 1:30PM Ulladulla United   v   Bomaderry Lighthouse Oval (Lighthouse Oval - Oval #1)  
9 Feb 19 1:30PM, 16 Feb 19 1:30PM Batemans Bay   v   North Nowra Cambewarra Hanging Rock (Turf)  
Round 13
23 Feb 19 1:30PM, 2 Mar 19 1:30PM Bomaderry   v   Berry-Shoalhaven Heads Bomaderry Oval  
23 Feb 19 1:30PM, 2 Mar 19 1:30PM Ulladulla United   v   North Nowra Cambewarra Lighthouse Oval (Lighthouse Oval - Oval #1)  
23 Feb 19 1:30PM, 2 Mar 19 1:30PM Bay & Basin   v   Sussex Inlet Sanctuary Point Oval  
23 Feb 19 1:30PM, 2 Mar 19 1:30PM Batemans Bay   v   Shoalhaven Ex-Servicemens Hanging Rock (Turf)  
Round 14
9 Mar 19 1:30PM, 16 Mar 19 1:30PM Berry-Shoalhaven Heads   v   Sussex Inlet Berry Sports Complex (Berry Sports Complex - Oval #1)  
9 Mar 19 1:30PM, 16 Mar 19 1:30PM North Nowra Cambewarra   v   Bomaderry Bernie Reagan Sports Ground (Oval 1 - Turf)  
9 Mar 19 1:30PM, 16 Mar 19 1:30PM Shoalhaven Ex-Servicemens   v   Ulladulla United Hayden Drexel Oval  
9 Mar 19 1:30PM, 16 Mar 19 1:30PM Bay & Basin   v   Batemans Bay Sanctuary Point Oval  
ELIMINATION FINALS One Day Semi Final
16 Dec 18 10:30AM Sussex Inlet   v   Shoalhaven Ex-Servicemens Nowra Showground  
16 Dec 18 10:30AM Bay & Basin   v   Berry-Shoalhaven Heads Sanctuary Point Oval  
SEMI FINALS
23 Mar 19 1:30PM, 24 Mar 19 1:30PM TBD v TBD  
23 Mar 19 1:30PM, 24 Mar 19 1:30PM TBD v TBD  
FINAL One Day Final
22 Dec 18 10:30AM TBD v TBD  
FINAL T20 Final
6 Jan 19 2:00PM TBD v TBD  
FINAL
30 Mar 19 1:30PM, 31 Mar 19 1:30PM TBD v TBD  

Fixture Last updated: 10 Dec 18 2:51PM (local time)

Match status (MS)
Match status Progress result entered
Match status Final result entered, unconfirmed
Match status Result in dispute
Match status Final result entered and confirmed
Match status Official result
Matches in red have been copied from another grade as part of a re-grading process. In this case the match will link to the original grade.